آینده خوبی در انتظار تیم فوتبال گل گهر است

سرمربی جدید تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: در فوتبال سیرجان ظرفیت های خوبی وجود دارد و آینده خوبی در انتظار تیم فوتبال گل گهر است.

آینده خوبی در انتظار تیم فوتبال گل گهر است

به گزارش خبرنگاران، مجید جلالی شامگاه چهارشنبه در اولین نشست خبری پس از ورود به سیرجان اظهار کرد: اکثر تیم هایی که برای مربیگری تاکنون تحویل گرفته ام، شرایط سخت و حساسی همچون تیم گل گهر داشته اند و این تجربه برای راهنمایی این تیم مسلما موثر خواهد بود.

وی شرایط تیم فوتبال گل گهر را جامع ندانست و شناخت کافی را لازمه تصمیمات فنی بعدی خود بیان کرد و ادامه داد: احتیاج به زمان است که بتوانیم تا نیم فصل شرایط تیم را به ثبات رسانده و پس از آن به ترمیم تیم دست بزنیم؛ قصد داریم کمبودهای تیم را با کار و کوشش بیشتر جبران نموده تا به ثبات در نیم فصل برسیم.

جلالی حمایت های لازم و امکانات خوب باشگاه گل گهر را یکی از دلایل قبول مسئولیت تیم گل گهر سیرجان عنوان و اظهار کرد: اینکه مجموعه گل گهر همیشه حامی ورزش و این تیم بوده اند می تواند نقطه قوتی باشد تا به دور از حواشی و هیجانات و با مشارکت همگان تیم گل گهر در لیگ برتر نگه داشته گردد و حتما از تجربیات آقای بگوویچ سرمربی سابق تیم نیز استفاده خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان که اولین روز کاری خود را سپری می کرد، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره انتقال تجربه به مربیان بومی نیز گفت: اگر زمینه ای برای انتقال تجربیاتم به سایر مربی ها و تیم های بومی شهرستان فراهم گردد، مسلما دریغ نخواهم.

براساس این گزارش، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان نیز در این نشست خبری با ارائه گزارشی از اقدامات این باشگاه از ابتدای فصل لیگ برتر گفت: تیم گل گهر سیرجان اولین تجربه حضور در لیگ برتر کشور را داشته و با فاصله ای که بین لیگ برتر و لیگ دسته اول وجود دارد، مسلما شرایط سختی را دنبال می کرد.

محمد جواهری اضافه نمود: البته اگر در کنار موفقیت در فراهم شدن زیرساخت های لیگ فزونی همچون آماده سازی استادیوم، در حوزه آمادگی فنی تیم برخورد جدی تر و سخت گیرانه تری داشتیم، شاید در این چند هفته از شروع فصل می توانستیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی از مجید جلالی به عنوان یکی از سرمربیان باتجربه فوتبال کشور یاد کرد و گفت: با توجه شرایط سخت تیم که بازی های بعدی را با تیم های بالای جدول لیگ برتر مسابقه خواهد داد، امیدواریم سالها تجربیات مربی گری آقای جلالی در لیگ های برتر کشور، به یاری باشگاه گل گهر آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آینده خوبی در انتظار تیم فوتبال گل گهر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده خوبی در انتظار تیم فوتبال گل گهر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید